پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/30 04:27
کد خبر: 12385

روزبه چشمی از استقلال رفتنی شد؟

روزبه چشمی که هفته گذشته و در کوران نقل و انتقالات قرارداد خود را با استقلال تمدید کرده در شرایطی مدنظر تیم ام صلال قطر قراردارد که گفته می شود او بندی در توافق خود با استقلال دارد که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی بتواند جمع آبی پوشان را ترک کند.

روزبه چشمی که هفته گذشته و در کوران نقل و انتقالات قرارداد خود را با استقلال تمدید کرده در شرایطی مدنظر تیم ام صلال قطر قراردارد که گفته می شود او بندی در توافق خود با استقلال دارد که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی بتواند جمع آبی پوشان را ترک کند.

با این حال باشگاه ام صلال هم که علاقمند به جذب یک هافبک ایرانی بوده بعد از مذاکرات نافرجام با احمدنوراللهی و علی کریمی حالا قصد دارد روزبه چشمی را به خدمت بگیرد.

اما عقد قرارداد با چشمی بدون تست پزشکی امکان ناپذیر است و اگر چه خبر دقیقی درباره توافق یا عدم توافق او با این تیم قطری وجود ندارد اما ثبت قرارداد مدنظر روی کاغذ تنها در شرایطی امکانپذیر است که چشمی بتواند در تست پزشکی ام صلال شرکت کند که این موضوع با توجه به قرنطینه صددرصدی در قطر حداقل تا پایان مسابقات استقلال در لیگ قهرمانان و البته حضور روزبه در قرنطینه یک هفته ای رخ نخواهد داد.

شبکه الکاس که مهمترین رسانه تصویری فوتبال قطر محسوب می شود کمتر اقدام به انتشار اخبار غیرموثق می کند اما این رسانه تنها رسانه ای بوده که این خبر را منتشر کرده بنابراین ممکن است این مساله تنها یک گمانه زنی رسانه ای و مبتنی برمذاکرات بین طرفین و نه نهایی شدن قرارداد روزبه وام صلال باشد.
با توجه به شرایط استقلال در فصل آینده حضور روزبه در جمع مردان آبی پوش اهمیت زیادی برای این تیم دارد.

 

منبع: خبرورزشی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mw782