سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/14 09:28
کد خبر: 4013

فرهاد مجیدی به دنبال دروازبان نیست

سرمربی جوان استقلالی ها فعلا تصمیمی برای خرید دروازه بان در زمستان ندارد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ استقلال و فرهاد مجیدی از روز پنجشنبه بعد از نهایی شدن همکاری خود فعالیت در بازار زمستانی را آغاز کردند و سرمربی جدید آبی ها لیست مورد نظر خود را به باشگاه برای خرید بازیکنان ارائه کرد تا همین موضوع باعث ایجاد گمانه زنی های زیاد درباره لیست خرید مجیدی شود.

موضوعی که روز جمعه با واکنش یکی از مدیران استقلال رو به رو شد و اعلام کرد که نام هایی مانند برزای، بیت سعید، جبوری، تیموریان و فروزان در لیست مجیدی حضور ندارند و سرمربی آبی ها لیست دیگری به باشگاه ارائه کرده است.

یکی از نکات مهم درباره لیست خرید زمستانی مجیدی، گمانه زنی درباره خرید یک دروازه بان برای حضور در این تیم و رقابت با حسین حسینی است اما بر خلاف این گمانه زنی ها سرمربی استقلال تا به امروز هیچ دروازه بانی را برای خرید به باشگاه معرفی نکرده و قصد دارد از حسین حسینی و پورحمیدی برای نیم فصل دوم استفاده کند و این دو بازیکن مهره های مورد اعتماد سرمربی استقلال هستند.

در شرایطی که اعلام شده بود نام هایی مانند منادی و فروزان در لیست مجیدی حضور دارند اما فعلا سرمربی استقلال هیچ تصمیمی برای خرید دروازه بان ندارد تا به این ترتیب حسینی همچنان بی رقیب دروازه بان اول آبی ها باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mxk53