چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/17 04:37
خبرگزاری آنسا ایتالیا:
کد خبر: 2440

استراماچونی و استقلال به «پایان» نزدیک می شوند !

خبرگزاری آنسا ایتالیا با اشاره به مشکلات سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد در صورتی که این مشکل حل نشود، استراماچونی به کارش در باشگاه ایرانی خاتمه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبر ورزشی ؛ مشکل پرداخت قرارداد آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال به حدی بالا گرفت که این مربی روز گذشته از تمرین دادن تیمش خودداری کرد و گمانه زنی‌ها از قطع همکاری اش با استقلال بالا گرفت. بحث جدایی استراماچونی از استقلال نه تنها در ایران بلکه در ایتالیا هم بازتاب زیادی داشته است.

خبرگزاری آنسا ایتالیا در این‌باره نوشت که استقلال باوجود شرایط بسیار خوب در نتیجه گیری و بحث فنی ممکن است آخرین حضور استراماچونی را تجربه کند: «این تجربه برای سرمربی ایتالیایی که با باشگاهی کار می‌کند که از نظر پرداخت حقوق به روز نیست، می‌تواند آزاردهنده باشد. بعد از مشکلاتی که در اوایل ماه نوامبر گزارش شده بود، فیفا هم در این بحث مداخله کرده است که باعث ایجاد بی نظمی در پرداختی‌های باشگاه می‌شود و قرارداد سرمربی استقلال را به حالت تعلیق در می‌آورد.»

20

در بخش پایانی این گزارش هم ضمن اشاره به حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، آمده است: «استراماچونی در انتظار تغییر شرایط است، اما اگر راه حلی برای این مشکل از سوی باشگاه وجود نداشته باشد، این مربی کلمه پایان را برای کار در استقلال می‌نویسد.»

شب گذشته امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای تلویزیونی تاکید کرد که مشکل استراماچونی حل می‌شود و این مربی از تیم جدا نخواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p68o3