شنبه 26 خرداد 1403 - 15 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/26 09:34
کد خبر: 4688

استقلال در نقل و انتقالات منطقی بود

​پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: بر خلاف خیلی‌ها که می‌گویند عملکرد استقلال در نقل و انتقالات ضعیف بود، به نظر من باشگاه غیر احساسی و منطقی در نقل و انتقالات شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از مهر: بر خلاف آنچه تصور می‌شد تحولات استقلال در نقل و انتقالات زمستانی خیلی زیاد نبود و این تیم دستخوش رفت و آمدهای زیادی نشد.

محمدرضا مهران پور در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: آبی پوشان با همین بضاعت نیم فصل اول عملکرد خوبی داشتند و اولویت برای این مجموعه حفظ شاکله و استخوانبندی تیم بود. بازیکنان تازه به هماهنگی لازم رسیده بودند و صلاح نبود رفت و آمدهای زیادی در این تیم صورت گیرد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: اضافه شدن مطهری و یکی دو بازیکن خارجی که گفته می‌شود مورد تایید فرهاد مجیدی هستند تا حدود زیادی نقاط ضعف را ترمیم می‌کند. هرچند به نظر می‌رسد باز هم جا داشت که یکی دو بازیکن دیگر هم جذب این تیم شوند، اما همانطور که گفتم هنر اصلی مدیران استقلال در نقل و انتقالات زمستانی حفظ استخوانبندی تیم بود.

وی افزود: به نظرم بازگرداندن دیاباته از جذب چند بازیکن مهم تر بود و مسئولان باشگاه انرژی زیادی صرف این موضوع کردند و اگر لحظه‌ای غفلت می‌کردند یکی از مهم ترین بازیکنان خود را از دست می‌داد.

مهران پور با اشاره به صعود تیم الکویت به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: نباید فریب نام این تیم را خورد. الکویت یکی از تیم‌های خوب غرب آسیا است و با اینکه بازی در تهران است اما باز هم کار ساده‌ای مقابل این تیم نداریم. امیدوارم مجیدی کارش را در استقلال با پیروزی آغاز کند. به خصوص که اولین آزمون او یک بازی حذفی و آسیایی است و در صورتی که خدای ناکرده این بازی با شکست همراه باشد، صدمه روحی جبران ناپذیری نصیب تیم می شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4pdbd4