شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/03 12:16
کنارگیری | کنار گیری از لیگ
کد خبر: 123316

کنار رفتن یک تیم قدر از لیگ | خارج شدن ی تیم معروف از لیگ

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: کناره‌گیری تیم فوتبال داماش از لیگ دسته یک کشور صحت ندارد.

به گزرش رصدورزشی :  جهانبخش آرمان روز چهارشنبه در خصوص شایعاتی مبنی بر کناره‌گیری داماش از لیگ یک و سقوط این تیم به لیگ دسته سوم کشور اظهار داشت: این خبر کذب است و کناره‌ گیری داماش از جام آزادگان را تکذیب می کنم.

وی افزود: تیم فوتبال داماش گیلان به کار خود در لیگ دسته یک ادامه می‌دهد و روز جمعه هفته جاری نیز در هفته نهم رقابت‌های جام آزادگان در ورزشگاه شهید عضدی رشت به میدان خواهد رفت.

وی ادامه داد: پروسه انتقال امتیاز باشگاه داماش به خریدار جدید نیز روند خود را طی می‌کند و امیدواریم که این امر تا چند روز آینده نهایی شود تا تیم فوتبال داماش با قدرت بیشتر به کار خود در لیگ دسته یک ادامه دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان به منبع بروز چنین شایعاتی اشاره و بیان کرد: برخی از نابسامانی و بلاتکلیفی تیم‌هایی همچون داماش و سپیدرود سود می‌برند؛ با مشخص شدن وضعیت مدیریتی داماش و سپیدرود منابع درآمدی افراد یادشده مسدود شده به همین دلیل از این موضوع ناراحت هستند و اقدام به نشر شایعات می‌کنند.

آرمان خاطرنشان کرد: به هر حال طرفداران پرشمار و پرشور داماش گیلان نگران نباشند و به این شایعات نیز توجه نکنند زیرا کار انتقال امتیاز باشگاه داماش در حال انجام است تا این تیم با مشخص شدن وضعیت مالکیتی و حمایت طرفدارانش نتایج بهتری را در لیگ کسب کند.

تیم فوتبال داماش گیلان که فصل گذشته به رقابت‌های لیگ دسته یک کشور صعود کرد، هم اینک تا پایان هفته هشتم این مسابقات با کسب پنج امتیاز در رتبه هفدهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این رقابت‌ها قرار دارد.

پس از صعود تیم فوتبال داماش به لیگ دسته یک، ناصر زحمتکش مالک این باشگاه از تیم‌داری کناره گیری کرد و قرار است که امتیاز این باشگاه به نصیر نعیمی پور خریدار جدید داماش انتقال یابد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4pdx96