شنبه 26 خرداد 1403 - 15 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/12/20 10:57
کد خبر: 7740

استقلال از جباروف مهلت گرفت

​باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات سرور جپاروف، از هافبک ازبکستانی پیشین خود مهلت گرفت تا محرومیتی شامل این باشگاه نشود.

رصد ورزشی نوشت: باشگاه استقلال دو پرونده قطعی در فیفا دارد که بر اساس آن باید مطالبات 90 هزار دلاری سرور جپاروف را تا تاریخ 22 اسفند سال جاری و 42 هزار دلاری گادوین منشا تا 4 فروردین سال 99 را پرداخت کند. فیفا در این دو مورد تأکید کرده که در صورت عدم پرداخت بدهی، باشگاه استقلال علاوه بر جریمه، از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

علی فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال از وقتی که روی میز صندلی مدیریت باشگاه نشسته است، تلاش زیادی کرد که بتواند با همکاری و مشورت دوستان خود این مشکلات را حل کند. در این زمینه، باشگاه استقلال از جپاروف تا پایان فروردین سال 99 مهلت گرفت. طبق قوانین فیفا، در صورتی که رأی به سود شخصی اعلام شود و آن فرد به فیفا شکایتی دیگر نکند، باشگاه مدنظر فرصت دارد برای فرار از محرومیت در تاریخ مهلت داده شده، مطالبات شخص را پرداخت کند.

همچنین مسئولان استقلال در حال رایزنی هستند که با منشا نیز به توافق رسیده و طلب او را نیز پرداخت کنند. باشگاه در ابتدا اعلام کرده بود که این بازیکن نیجریه‌ای با جرایمی روبرو شده که باید از قراردادش کسر شود، اما فیفا این مسئله را نپذیرفت.

 

منبع: مهر

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4pnma2