دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/06 08:54
کد خبر: 5343

دیاباته باورنکرنی است

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: انتظار نداشتم دیاباته اینقدر خوب باشد، مهاجمان آفریقایی برای ما بهتر از برزیلی هستند.

به گزارش رصد ورزشیو به نقل از میزان، حسن روشن، در ارتباط با پیروزی تیم فوتبال استقلال با هدایت فرهاد مجیدی مقابل الکویت در بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هنوز زود است در مورد عملکرد استقلال با مجیدی قضاوت کنیم، الان که برده، همه چیز خوب است، اما کافی است چند باخت بدهد، آنگاه ورق برمی‌گردد.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا می‌توان به استقلال با مجیدی امیدوار بود یا خیر، تصریح کرد: اگر استقلال چند باخت بدهد، هجمه‌ها علیه مجیدی، شعار‌های حیا کن رها کن و تشویق استراماچونی آغاز می‌شود. اگر این اتفاق بیفتد کار مجیدی سخت می‌شود، اما الان شروع خوبی داشته است.

پیشکسوت باشگاه استقلال پیرامون عملکرد دیاباته در این تیم افزود: اگر ما این همه برای سرمربی و بازیکن خارجی هزینه می‌کنیم، باید نتیجه آن را هم ببینیم. متاسفانه بیشتر خارجی‌های فوتبال ایران را دلال‌ها می‌آورند و من فکر می‌کردم دیاباته هم مثل سایر خارجی‌های ضعیف فوتبال ایران است. واقعیت این است که از کیفیت دیاباته تعجب کردم، انتظار نداشتم اینقدر بازیکن خوبی باشد.

روشن در مورد ویژگی‌های دیاباته گفت: دیاباته مصداق یک بازیکن خارجی خوب در فوتبال ایران است، او دونده، جنگنده و در خدمت تیم است. تفاوت مهاجمان آفریقایی با سایر مهاجمان همین است که در خدمت تیم هستند، دلیل آن هم این است که از کشور‌های ضعیفی می‌آیند و برای اینکه جایگاه خود را از دست ندهند، با تمام توان در زمین تلاش می‌کنند.

وی در پایان درباره عملکرد آفریقایی‌های استقلال خاطرنشان کرد: تجربه مهاجمان آفریقایی دیگر در استقلال مانند تیام هم موفق بوده و دیاباته می‌تواند کمک زیادی به مجیدی کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vv764