دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/25 11:42
پرسپولیس | رضا درویش
کد خبر: 124719

این اتفاق در پرسپولیس حسابی سر و صدا به پا کرده است | عجیب‌ترین اتفاق ممکن در پرسپولیس

ماجرای بیانیه بازیکنان پرسپولیس علیه درویش حسابی سر و صدا به پا کرده است.

به گزارش رصد ورزشی : هواداران پرسپولیس به شدت نگران اوضاع پیش آمده بین یحیی و درویش هستند. حواشی پرسپولیس هر لحظه بیشتر می شود. ماجرای بیانیه بازیکنان پرسپولیس علیه درویش مدیرعامل پرسپولیس حسابی سر و صدا به پا کرده است.


بعد از اتفاقات دیروز تمرین پرسپولیس و علنی تر شدن اختلافات بین درویش و گل محمدی، بازیکنان پرسپولیس در نامه ای سرگشاده خطاب به هواداران به شدت علیه درویش موضع گرفتند و عملکرد او را زیر سوال بردند. آن ها که از فصل قبل هنوز از باشگاه طلبکار هستند، پشت یحیی گل محمدی درآمدند و از سرمربی تیمشان دفاع کردند. حتی بعضی از این نفرات وقتی متوجه شدند یحیی قصد استعفا دارد، او را از تصمیمش منصرف کردند تا همچنان با گل محمدی به کار ادامه دهند. اما در خصوص بیانیه شدید اللحن بازیکنان پرسپولیس علیه درویش، یک مورد جالب توجه و البته جنجالی وجود دارد که ممکن است حواشی زیادی را ایجاد کند.

ماجرا از این قرار است که همه بازیکنان پرسپولیس موافق این بیانیه علیه مدیران باشگاه نبودند و حتی چند بازیکن این تیم از جمله ملی پوشان پرسپولیس اصلا در جریان انتشار چنین بیانیه ای قرار نگرفتند. آن ها نمی دانستند که قرار است چنین نامه ای منتشر شود و بعد از انتشار نامه تازه متوجه شدند ماجرا از چه قرار است.

حال باید دید ادامه این ماجرا به کجا ختم خواهد شد و سرانجام این اختلافات به کجا می رسد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vvxk6