شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/09 07:13
کد خبر: 5619

زوج مهدیاباته؛ ترسناک و دوست داشتنی

یوسفی گزارشگری است که وقتی تیمهای ایرانی سر حال و روفرم باشند از اصلاحات ادبی پارسی و ضرب المثلهای ناب ، ویژه و جالب استفاده می کند. او به دیاباته و قائدی فیل و فنجون گفت و این جمله حسابی دیشب وایرال شد.

به گزارش رصد ورزشی و به نقل از دبل استار؛ فیل و فنجون آبیها دیشب به عدد ٢١ رسیدند. بعد از درخشش در لیگ برتر، حالا نوبت درخشش در آسیا بود تا زوج مهدیاباته الکویت و الریان را گلباران کنند. اوج هنرنمایى آنها روى گل دوم بود که یک گل فوق العاده توسط قائدی کوتاه قامت به ثمر رسید. خطرناک ترین زوج خط حمله این روزهای فوتبال ایران برای هر تیمی رعب آور است.

اصرار استراماچونی برای استفاده از دو مهاجم در حمله  در سیستم سه پنج دو با توجه به قابلیت های هر دو بازیکن نقش مهمی در گلزنی های استقلال دارد. استقلال سالها از سیستم تک مهاجمه بودن سودی نبرد و استراماچونی با تکیه بر هافبکهای هجومی این سیستم را در استقلال جاانداخته است.

3

مجیدی و نامجو مطلق هم به خوبی در حال ادامه دادن راه استراماچونی هستند. باید دید مجیدی در بازیهای بزرگ لیگ با پیروزی، سپاهان، تراکتور و شهر خودرو چه می کند. استقلال استراماچونی،گنجی است که به مجیدی به ارث رسیده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vvyz4