شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/04 04:46
ذوب آهن | استقلال | ذوب آهن و استقلال
کد خبر: 125246

ستاره پرسپولیسی ذوب آهن به استقلال رسید ؟ | خبری مهم برای استقلالی ها از اصفهان

ذوب آهن در حالی به مصاف استقلال خواهد رفت که هنوز تکلیف بازیکن پرسپولیسی این تیم مشخص نیست.

به گزارش رصد ورزشی :  مروری بر ۵ دیگر آخر تیم‌های استقلال و ذوب آهن مشخص می‌کند در مسابقات استقلال و ذوب آهن فقط یک تیم برنده از زمین بیرون آمده و آن استقلال نماینده تهران است. در آستانه برگزاری دهمین دیدار تیم استقلال در چهارچوب هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر این تیم باید روز شنبه هفته آینده در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود.
ذوب آهن عصر شنبه در ورزشگاه فولادشهر میزبان استقلال خواهد بود و با توجه به شرایطی که هر دو تیم در جدول دارند، این مسابقه را می‌توان در زمره دیدارهای ۶ امتیازی نیم فصل اول تلقی کرد.

با توجه به بعد مهم بازی و البته بحث تقابل با استقلال و پخش مسابقه از شبکه سه، کاملاً بدیهی است که هیچکدام از بازیکنان ذوب آهن نمی‌خواهند چنین موقعیتی را به راحتی از دست بدهند و دوست دارند تحت هر شرایطی حتی برای چند دقیقه هم که شده به میدان بروند. در این میان شایان مصلح دفاع چپ ذوب آهن که یکی از بازیکنان پرسپولیسی این تیم محسوب می‌شود، طی روزهای گذشته به خاطر مصدومیت از شرایط مسابقه دور شده بود و همین حالا هم احتمال اینکه فیکس بازی کند یا اصلاً به بازی برسد، زیاد نیست.

البته شایان روز پنجشنبه در تمرین ذوب آهن حاضر شد و جدا از سایرین کار کرد ولی باید ببینیم محمد ربیعی این بازیکن پرسپولیسی را برای جدال با استقلال در لیست ۱۸ نفره خود قرار می‌دهد یا نه؟


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yp8mb