چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/21 13:47
استقلال | نکونام
کد خبر: 124470

اخبار استقلال | شوک باور نکردنی به استقلال و نکونام

احتمال دارد محمدحسین مرادمند چند ماهی را از میادین به دور باشد.

به گزارش رصد ورزشی :  این قطعا یک خبر ناخوشایند برای استقلال و جواد نکونام است. مصدومیت یکی از مدافعان آماده این تیم در دیدار برابر تراکتور، می تواند منجر به دوری چند ماهه این بازیکن از میادین شود و این یعنی اینکه آبی ها فقط 2 مدافع تخصصی را در اختیار دارند.

مرادمند در دیدار روز گذشته برابر تراکتور دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت. او تلاش کرد تا بتواند دوباره به میدان برگردد ولی آسیب دیدگی پای این بازیکن مانع از ادامه حضورش در ترکیب تیم شد و او جایش را به امید حامدی فر داد.

مدافع باتجربه آبی ها امروز مورد آزمایش MRI قرار می گیرد تا پزشکان نظر نهایی خود را در این خصوص اتخاذ کنند. با این حال بررسی های اولیه نشان می دهد که ممکن است مرادمند از ناحیه رباط داخلی دچار مصدومیت شده باشد.

این بازیکن امیدوار است که جواب آزمایش های پزشکی با خبرهای خوبی همراه باشد و دوری او از میادین طولانی نشود. اگر آسیب دیدگی این بازیکن از ناحیه رباط داخلی تأیید شود، نکونام نمی تواند تا چند ماه از مرادمند استفاده کند و این به هیچ وجه خبر خوبی برای آبی ها نیست.

با توجه به اینکه استقلال در حال حاضر فقط ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان را به عنوان مدافع تخصصی در اختیار دارد، چنانچه آسیب دیدگی مرادمند بیشتر از 2 ماه زمان ببرد، شاید حتی آبی ها را مجبور کند تا از رده های پایه مدافعی را به تیم اضافه کنند. از آنجایی که لیست بزرگسالان استقلال نیز پر شده، آنها نمی توانند بازیکنانی مثل عارف غلامی و رافائل سیلوا را که سهمیه بازیکن آزاد محسوب می شوند، به تیم اضافه کنند.

برای رسیدن جواب نهایی آزمایش های صورت گرفته و تعیین میزان دوری مرادمند از میادین باید منتظر ماند. استقلال تا زمان برگزاری دربی در تاریخ 23 آذر، باید با ذوب آهن و فولاد روبرو شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4ypqja