دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/28 08:01
استقلال
کد خبر: 122970

زلزله در باشگاه استقلال | جدایی دو استقلالی قطعی شد

هیأت مدیره باشگاه استقلال که در هفته‌های اخیر همراهی کاملی با مدیرعامل این باشگاه نداشته است، بزودی دستخوش تغییرات خواهد شد.

باشگاه استقلال در ماههای اخیر با نوسات مدیریت زیادی دست و پنجه نرم کرده که بخشی از آن به خاطر اختلافاتی است که بین مسئولان باشگاه استقلال وجود دارد. اختلافی که بین جواد نکونام سرمربی استقلال و علی خطیر مدیرعامل استقلال وجود داشت عیان ترین آنها بود که با وساطت پیشکسوتان استقلال و برخی اهالی ورزش موقتا فروکش کرده و ظاهرا همه چیز آرام است.

با این حال اختلافات در استقلال از گوشه دیگری سر باز زده است و حالا نوبت به اختلاف علیرضا خانی معاون مالی و اداری باشگاه با مدیرعامل آبی ها رسیده است. این اختلاف در یکی از جلسات علنی و منجر به مجادله بین طرفین شد. همین اتفاق منجر به کنار گذاشتن معاون مالی باشگاه و انتخاب فرد دیگری شد

در این راستا و با تصمیم مدیرعامل باشگاه استقلال، محسن شیرزاد به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری جانشین خانی شد و در ادامه امور مالی و اداری استقلال را در دست گرفت.

در ادامه هم محمدرضا بختیاری با تصمیم خطیر به عنوان سرپرست معاونت حقوقی و بین‌الملل، مهدی روحی به عنوان سرپرست معاونت اجرایی، سید مهدی علوی به عنوان مدیر فرهنگی و محمد خدادادی به عنوان مدیر اماکن ورزشی باشگاه استقلال، منصوب شدند و اینگونه تغییرات گسترده در استقلال ایجاد شد.

این تغییرات در شرایطی صورت گرفته که قرار است روز ۳۰ مهر مجمع فوق العاده باشگاه استقلال برگزار شود و احتمال تغییرات در هیات مدیره این باشگاه وجود دارد. از بین اعضای هیات مدیره مهدی افضلی و علیرضا خانی احتمالا از جمع اعضای هیات مدیره جدا خواهند شد و جایشان را به افراد جدیدی خواهند داد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yvkny