پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/01 13:54
استقلال در امارات، شهر خودرو در شارجه؛
کد خبر: 5022

محل دیدار‌های پلی آف تیم های ایرانی اعلام شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب اعلام کرد که دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الکویت در شهر دبی و بازی شهر خودرو مقابل نماینده بحرین در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبر ورزشی؛ در حالی که قرار است مدیران باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو ایران برای شرکت در جلسه‌ای با مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به مالزی سفر کنند، سایت AFC برنامه مسابقات مرحله اول پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.

مطابق اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدار تیم‌های شهر خودرو ایران و الرفاع بحرین روز شنبه و در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار خواهد شد. همچنین تیم‌های استقلال ایران و الکویت کویت در همین روز، اما در زمین بی‌طرف به مصاف هم می‌روند. AFC ورزشگاه العویر شهر دبی را برای میزبانی این مسابقه انتخاب کرده است.
سایت AFC در حالی چنین خبری را منتشر کرده که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده‌اند در هیچ کشوری به جز ایران از حریفان آسیایی خود میزبانی نمی‌کنند.
البته دقایقی بعد سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا محل میزبانی شهر خودرو را از مشهد به شارجه تغییر داد!
گفتنی است سایت AFC در حالی چنین خبری را منتشر کرده که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده‌اند در هیچ کشوری به جز ایران از حریفان آسیایی خود میزبانی نمی‌کنند.

tCN4d6Nc8E8x

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yvwa4