چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/24 10:12
کد خبر: 2894

این شکایت محصول رفتار مدیران استقلال است

​هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که رفتار مدیران استقلال باعث شد تا از این باشگاه شکایت کند.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از میزان: در حالی که مدیران باشگاه استقلال این روز‌ها به دلیل مسئله بازگشت آندره‌آ استراماچونی تحت فشار زیادی قرار دارند، در این میان بویان نایدنوف هافبک مقدونیه‌ای پیشین استقلال هم به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش از این باشگاه شکایت کرده است.

بازیکنی که نیم‌فصل لیگ شانزدهم به استقلال پیوست، اما در ابتدای کار به دلیل مصدومیت ۳ ماه دور از میادین بود. جالب اینکه او کمتر توسط وینفرد شفر سرمربی وقت استقلال به بازی گرفته می‌شد و در نهایت هم از این تیم جدا شد. در آن مقطع، مدیران استقلال می‌توانستند با پرداخت ۶۰ هزار دلار قرارداد فصل بعد او را فسخ کنند، اما این اتفاق نیفتاد تا این بازیکن خواستار مطالبات فصلی که بازی نکرده، باشد.

نایدنوف درباره شکایت خود از باشگاه استقلال گفت: رفتار مدیران باشگاه باعث شد دست به شکایت بزنم. خیلی منتظر ماندم تا تماسی گرفته شود و مذاکره کنیم، اما این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: از من انتقاد کردند که مصدوم بوده و کمتر بازی کرده‌ام، اما با بدشانسی روبرو شدم و دو ماه و نیم نتوانستم بازی کنم. پس از آن هم کمتر فرصت بازی به من رسید. خیلی دوستانه می‌خواستم از استقلال جدا شوم، اما تا الان هیچ مذاکره‌ای با من نشد. این رفتار‌ها باعث شد که مجبور به شکایت شوم.

نایدنوف در حالی شکایت کرده که با اعتراض استقلال، پرونده به دادگاه CAS ارجاع داده شده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yzqb2