سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/27 14:51
کد خبر: 3094

استقلال- ماشین؛ به یاد روزی که استرا داد زد

دو بازی استقلال برابر ماشین سازی در لیگ برتر بازی هایی است که سرمربی آبی ها در آن نقش کلیدی را ایفا کرده است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ استراماچونی در ابتدای فصل در شرایطی هدایت استقلال را عهده گرفت که او اصلا از امکانات باشگاه راضی نبود و حتی چهار پنج روز مانده به شروع لیگ برتر او از طریق رسانه های ایتالیایی تهدید به جدایی از این تیم کرده بود.

فصل برای استقلال با بازی برابر ماشین سازی آغاز شد، جایی که آبی ها با گل دقایق پایانی اتابک زاهدی از حریف خود شکست خوردند و استراماچونی با چهره ای باور نکردنی در نشست خبری شرکت کرد، سرمربی ایتالیایی استقلال با چهره ای عصبانی وارد نشست شد و از نبود مترجمش روی نیمکت به شدت گلایه داشت، او همچنین در بخشی از صحبت هایش به مدیران باشگاه طعنه زد که با وجود اتفاقی هایی که علیهش رخ می دهد او از تلاش دست بر نمی دارد.

چهره بهت زده مترجم او  هم از نکات جالب این نشست بود، جایی که او آنقدر شوکه به نظر می رسید که نتوانست حرف های او را به درستی ترجمه کند و همه این ها شرایط آن را نشست را بسیار عجیب کرده بود چراکه سرمربی ایتالیایی استقلال در سالن از عصبانیت روی میز می کوبید و حتی تعدادی از میکروفون های جلویش را هم به زمین افتاد.

48

حالا 119 روز بعد از آن بازی استقلال در شرایطی دوباره به مصاف ماشین سازی می رود که این بار استراماچونی روی نیمکت آبی ها حضور ندارد، او در اعتراض به مشکلات مالی فعلا راضی به برگشتن نشده است هرچند که گفته می شود خودش تمایل دارد دوباره به نیمکت آبی ها برگردد.

استقلالی ها که در دو بازی خود بدون استراماچونی توانسته اند 4 امتیاز از دو بازی برابر پیکان و شاهین بگیرند حالا شرایطی را تجربه می کنند که شاید آرزو می کنند سرمربی ایتالیایی فردا روی نیمکت تیم شان بود، اگرچه قرار بود نشست خبری بعد از این بازی را جنجالی کند.

آنچه مسلم است استراماچونی به طور قطع در بازی فردا روی نیمکت استقلال نخواهد بود هرچند که تیمش را از راه دور هدایت می کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yzve2