شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/29 03:11
کد خبر: 1626

رکورد جالبی که مهاجم ۳۴ ساله مقابل استقلال افزایش می‌دهد

مهاجم ۳۴ ساله فوتبال ایران در صورتی که مقابل استقلال بازی کند، نساجی سیزدهمین تیمی خواهد بود که وی در آن عضو بوده است.

بهخ گزارش هخبرنگار رصدورزشی و به نقل از مهر: محمد قاضی خرید جدید تیم نساجی قائمشهر است که البته هنوز کارت بازی وی صادر نشده و سرخپوشان مازندرانی امیدوارند تا پیش از بازی شان مقابل استقلال این اتفاق برای آنها رخ بدهد.

محمد قاضی مهاجم ۳۴ ساله و باتجربه‌ای است که حالا می‌توان او را صاحب یک رکورد خاص در فوتبال ایران دانست. رکوردی که او می‌کوشد با بازی در نساجی آن را افزایش دهد.

قاضی پیش از حضور در سطح اول فوتبال ایران، با پیراهن تیم‌های شموشک، فجر سپاسی، عقاب و هما در سطوح پایین تر فوتبال ایران حضور داشت و برای اولین بار زمانی که ۲۳ سال داشت با فولاد به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد و درخشش با پیراهن فولاد باعث شد تا جذب ذوب آهن شود.

پرسپولیس، استقلال، فولاد (دوباره)، صبا، نفت تهران، پدیده و پیکان دیگر تیم‌هایی است که این مهاجم در آن بازی کرده است.

قاضی تاکنون با پیراهن ۸ تیم لیگ برتری بازی کرده و برای آنها گل زده تا به رکوردی منحصر به فرد در این زمینه در فوتبال ایران رسیده باشد. نساجی می تواند نهمین تیمی باشد که قاضی برای آن در لیگ برتر بازی کرده و احتمالا بتواند با پیراهن این تیم هم گلزنی کند.

در این صورت، قاضی اولین فوتبالیستی خواهد بود که با پیراهن ۹ تیم لیگ برتری گلزنی کرده که این رکوردی جالب و منحصر به فرد برای این مهاجم می‌باشد. رکوردی که شاید قاضی در صورت کسب مجوز بازی، در صدد باشد مقابل استقلال به آن دست یابد.

کارت بازی این بازیکن هنوز برای نساجی هنوز صادر نشده و مسئولان این باشگاه در تلاشند تا بتوانند مجوز بازی این مهاجم باتجربه را تا پیش از بازی با استقلال کسب کنند.

دیدار دو تیم استقلال و نساجی از هفته یازدهم لیگ برتر در روز دوشنبه ۴ آذر و از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27djn2