پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/15 08:49
استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 124102

نقشه نکونام برای شکست تراکتور | استقلال تغییر سبک می دهد

برای بازی زمینی تیم استقلال روبه‌روی تراکتور شرایط مطلوب هفته‌های اخیر را نخواهد داشت.

به گزارش رصد ورزشی : استقلال این هفته با تراکتور بازی دارد استقلال نکونام صدر نشین است و استقلال نمی خواهد صدر را رها کند اما با توجه به برگزاری دو دیدار پشت سر هم در استادیوم آزادی قطعا چمن این استادیوم برای بازی زمینی تیم استقلال روبه‌روی تراکتور شرایط مطلوب هفته‌های اخیر را نخواهد داشت.

عملکرد آرمان رمضانی در دیدارهای اخیر مشخص می‌کند این مهاجم بلند قامت استقلال همه سعی و تلاشش را به کار بسته تا بتواند در رقابت‌های لیگ برتر عملکرد مثبتی داشته باشد.

دو بار گلزنی در دیدارهای اخیر استقلال این موضوع را مشخص می‌کند، فوتبالیستی که در سال‌های قبل کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت حالا چطور با حضور در ترکیب اصلی استقلال توانسته خودش را آنطور که باید و شاید در چهارچوب کلی روند هجومی تیم استقلال قرار بدهد.

رمضانی در طول مدت زمان سال‌های حضور در سازمان هجومی تیم استقلال جزو معدود بازیکنان کم حاشیه و یا حتی بدون حاشیه تیم استقلال بوده که هرگز شرایطی ایجاد نکرده تا تیمش تحت تاثیر مسائل بی دلیل قرار گرفته و از این بابت ضرر کند.

رمضانی در دوران حضور فرهاد مجیدی و ساپینتو در راس کادر فنی تیم استقلال معمولاً در دقایق ۷۰ یا ۸۰ به بعد به میدان می‌رفت اما هرگز تیم استقلال را به حاشیه نبرد و شرایطی ایجاد نکرد که هم تیمی‌هایش تحت تاثیر مصاحبه‌های اعتراض‌آمیز او نتیجه نگیرند. بلکه او در دوران فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم حتی یک گل ۳ امتیازی زد تا استقلال بتواند به عنوان قهرمانی خودش دست پیدا کند.

اما حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن در خط حمله استقلال تنهاست. پس از خشکیدن چشمه گلزنی امیر ارسلان مطهری بعد از بازی اول مقابل صنعت نفت آبادان مهرداد محمدی بار گلزنی استقلال را به دوش کشید اما رمضانی در دو هفته گذشته تلاش کرد تا این بار سنگین را از روی دوش مهرداد بردارد.

حالا با رسیدن گوستاو بلانکو به شرایط همراهی تیم استقلال وضعیت به گونه‌ای است که انتظار می‌رود کادر فنی استقلال با پر وبال دادن به این آرژانتینی و قرار دادنش در ترکیب اصلی او را به یاری رمضانی بیاورند.

با وجود برگزاری دو دیدار پشت سر هم در استادیوم آزادی قطعا چمن این استادیوم برای بازی زمینی تیم استقلال روبه‌روی تراکتور شرایط مطلوب هفته های داخیر را نخواهد داشت بنابراین قامت بلند این مهاجم آرژانتینی کنار آرمان رمضانی که او هم از قد و بالای خوبی برخوردار است می‌تواند نوع گلزنی و روش رسیدن به دروازه حریفان از سوی مهاجمان استقلال را در این دیدار و یا شایدد برای مسابقات بعدی کاملاً تغییر دهد.

سانتر از کناره‌ها و زدن ضربه سر توسط دو بازیکن بلند قامت خط حمله استقلال می‌تواند وضعیتی متفاوت با سال گذشته برای این تیم ایجاد کند. فصل قبل مهدی قایدی و محمد محبی بازیکنانی پابه توپ بودند که بیشتر روی زمین توانایی خود را نشان می‌دادند و حالا این وضعیت می‌تواند به گونه دیگری تغییر پیدا کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kr6e