دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/27 16:33
کد خبر: 1529

گلر پرسپولیسی به‌دنبال پاره کردن نوار برد‌های استقلال

علیرضا حقیقی که بعد از گذشت بیش از یک دهه دوری از فوتبال ایران، در این فصل به عضویت نساجی مازندران در آمده، اکنون آماده تقابل با استقلال است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبر ورزشی؛  دروازه‌بان سابق تیم ملی که در بازگشت به فوتبال ایران انگیزه‌های بزرگی را دنبال می‌کند، در اولین حضور خود در لیگ نوزدهم موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش برابر نفت مسجد سلیمان شد و اکنون امیدوار است این روند را در جدال حساس مقابل استقلال نیز دنبال کند.

آخرین حضور حقیقی در جدال با استقلال با پیراهن پرسپولیس مربوط است و اکنون این تقابل می‌تواند جذابیت‌های زیادی به دنبال داشته باشد. حقیقی که یکی بازیکنان محبوب هواداران پرسپولیس محسوب می‌شود، امیدوار است در اولین حضورش در قائمشهر و برابر هواداران نساجی نیز موفق شود مانع از کامیابی استقلال شود و تیمش را به موفقیت بزرگی برساند.

هواداران نساجی که طی این فصل علیرغم نتایج نامناسبی که این تیم در قائمشهر کسب کرده با حمایت ویژه خود توانسته اند همراهی خود با تیم را به نمایش بگذارند، مطمئنا در این بازی نقش ویژه‌ای خواهند داشت و باید دید حضور پررنگ آن‌ها در این دیدار و حمایت از نساجی آن‌ها را به نتیجه برابر استقلال اوج گرفته این روز‌ها خواهد رساند یا خیر.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2axzk4