شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/27 03:00
پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 124784

پشت پرده این اتفاق جنجالی در پرسپولیس لو رفت | یحیی گل محمدی چرا کوتاه آمد؟

یحیی گل‌محمدی پس از صحبت با بازیکنان پرسپولیس از استعفا پشیمان شد و فردای آن روز به تمرینات پرسپولیس رفت.

به گزارش رصد ورزشی :  یحیی گل محمدی در چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته است یحیی گل محمدی در بازی دیروز مقابل سپاهان باخت حال زمزمه های اخراج یحیی گل محمدی به گوش می رسد حتی خبر استعفای یحیی گل محمدی  هم به گوش رسید اما یحیی گل محمدی سرمربی موفق پرسپولیسی‌ها پشیمان شد.


دلیل اصلی پشیمان شدن گل محمدی از استعفا کردن حساسیت بازی با النصر بود و این که اگر او در این مقطع می‌رفت منتقدانش می‌گفتند از بازی با النصر عربستان در ریاض که به هر حال بازی سختی است،ترسیده است. البته عده ای مسائل مالی و رفتن احتمالی درویش تا قبل از نیم فصل را هم مطرح می‌کنند اما فراموش نکنیم که پرسپولیس بازی سرنوشت سازی با النصر دارد و اگر یحیی استعفا می‌کرد (حتی اگر این استعفا قبول نمی‌شد) عده‌ای می‌گفتند از ترس چنین کاری کرده است.

گل محمدی در حالی در پرسپولیس ماند که رابطه اش با بعضی از مسئولان باشگاه هنوز خوب نیست و حتی برخی عقیده دارند از بین او و درویش در نهایت یک نفر باید برود چون اختلافات آنها ریشه دار است. در این میان هواداران پرسپولیس انتظار دارند هر دو طرف دعوا به خاطر بازی حساس با النصر و البته دربی تهران از مواضع خود کوتاه بیایند تا پرسپولیس با آرامش بیشتری به مصاف نمایندگان عربستان و قطر و استقلال برود. سرخپوشان آذرماه بسیار مهمی را در پیش دارند و تکلیف صعودیا عدم صعود آنها در لیگ قهرمانان آسیا در همین ماه و پس از بازی با النصر و الدحیل مشخص می‌شود. بعد از آن هم که دربی است و طبعا پرسپولیس نمی‌تواند تا ۲۳ آذر کادر فنی خود را تغییر بدهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2lj7x8