دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 20 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/08/03 16:13
کد خبر: 13387

افشاگری علیرضا منصوریان از بازیکن های 6 میلیاردی + فیلم

علیرضا منصوریان: بازیکن یک میلیاردی خواهان 6 میلیارد است، وارد این فضا نشدیم

علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز در حضور خبرنگاران اظهار داشت:

ما نسبت به فصل گذشته پنج بازیکن خارجی‌مان و پنج بازیکن ترکیب اصلی‌ را از دست دادیم. در بازار نقل و انتقالات قیمت‌ها به صورت کاذب بالا رفته و واقعی نیست.

 


پشت پرده جدایی نادری از پرسپولیس فاش شد + جزئیات


 

وی افزود:

نمی‌شود بازیکنی که فصل گذشته یک و نیم میلیارد قراردادش بوده الان پنج و نیم میلیارد پول بخواهد؛ یا بازیکنی که سه میلیارد بوده امسال ۱۰ میلیارد درخواست کند. یک حبابی ایجاد شده ولی متأسفانه این حباب در حال تبدیل شدن به واقعیت است.

سرمربی تیم تراکتور خاطرنشان کرد:

بازیکنی که سال گذشته قراردادش سه، چهار میلیارد بوده امسال از باشگاه ما ۱۰ میلیارد خواسته است. سیاست‌گذاری که ما با مالک، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره داشتیم این بود که در عین حالی که باید نقاط ضعف را پوشش بدهیم و خواسته هواداران را عملی کنیم، زیاد وارد این فضای حباب هم نشویم.

وی  ادامه داد:

باشگاه ما خصوصی است و مالک باشگاه برای اموالش زحمت کشیده و از همه مهمتر به بالا رفتن آوازه باشگاه تراکتور کمک کرده است. امکانات تمرینی ما با امکانات تیم‌های صنعتی برابری می‌کند و حتی در امکانات لجستیکی بالاتر هم هستیم. نقاط ضعف‌مان را می‌دانیم و سعی کردیم آنها را پوشش دهیم ولی سعی کردیم آینده را هم ببینیم. ما هفت، هشت بازیکن جوان خیلی خوب جذب کردیم که سه، چهار بازیکن را در تیم‌های پایه دیدم و به بزرگسالان آوردم. یکی دو بازیکن را خود من می‌شناختم و پیگیر بازی‌شان بودم و با این بازیکنان آینده تراکتور درخشان بوده و باید بگویم کمترین حق هواداران تراکتور قهرمانی در لیگ برتر است.

وی با بیان اینکه شامله اصلی تیم‌مان را حفظ کردیم، خاطرنشان کرد:

  باید فشرده و صمیمی زحمت بکشیم. سال بسیار سختی را پشت سر می‌گذاریم. رقبا از دید ما متأسفانه و از دید خودشان خوشبختانه بودجه مصوب دارند و شرایط تیم‌های صنعتی فرق می‌کند و دست به خریدشان از ما خیلی بهتر بوده است.

سرمربی تیم تراکتور تصریح کرد:

بازیکنی که اینجا از ما پنج میلیارد و نیم درخواست کرده بود که دو میلیارد و نیم می‌ارزد، به آن باشگاه‌ها رفته و ۶ میلیارد گرفته است. این دلیل نمی‌شود که چرا آنها خرج کردند و ما هزینه نکردیم. شاکله اصلی و ۱۳ بازیکن‌مان را حفظ و سعی کردیم پنج، شش بازیکن زیر ۲۳ سال و زیر ۲۵ سال بیاوریم و هفت خرید جدید هم انجام دادیم.

منصوریان گفت:

تا دو روز دیگر هم فکر می‌کنم همه بازیکنان به جمع ما اضافه شوند. تنها نکته این است که ما دیر دور هم جمع شدیم. سعی کردیم کار را فشرده‌تر کنیم. با تمام این صحبت‌هایی که من می‌کنم و ۹ نفر از تیم ما جدا شدند، اما هوادار تبریز فوتبال ایران را دو قطبی نمی‌داند.

وی گفت:

قطعا اگر هواداری بتواند در هر کجا ترکی صحبت کند، یکی از انتخاب‌های اول و دومش تیم تراکتور است. همین موضوع سطح توقع را بالا می‌برد. با تمام این اوصاف ما باید تیم‌مان را برای قهرمانی آماده کنیم. در دو سال گذشته تراکتور با تمام هزینه‌هایی که انجام داده چهارم و پنجم و یک‌بار قهرمان حذفی شده است.

منصوریان یادآور شد:

باید امسال استارت خوبی بزنیم. به این جوانان خیلی امیدوارم و اولین‌کاری که می‌کنیم این است که یک تیم دوست و صمیمی درست می‌کنیم. در مرحله دوم کار بدنسازی و تاکتیکی را بسیار فشرده انجام می‌دهیم. من فکر می‌کنم شرمنده هواداران تراکتور نخواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور عنوان کرد:

اجازه ندهید فضای بیرونی و فضای مجازی که صددرصد کذب است وارد شود. فضای واقعی ما هستیم و شما. قطعا ما ایرادهایی داریم. باید حمایت صد درصدی از تیم شود. ما با ماشین‌سازی هم رقیب نیستیم و دوست و بردار هستیم. ما فقط برای یک اسم می جنگیم که آن هم تراکتور و هوادارانش هستند.

وی درباره حضور تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد:

این بازی‌ها را نقطه عطف می‌دانیم برای فوتبال آذربایجان و برای خود من بسیار مهم است. با توجه به اینکه پنج، شش بازیکن بین‌المللی داریم که شاید برخی از آنها برای بازی با تیم‌های میانه جدول خیلی کیفیت نداشته باشند، ولی تمام این بازیکنان بزرگ ما باید هنرشان را در لیگ قهرمانان آسیا نشان دهند. من به آسیا خیلی خوشبین هستم و به امید خدا تراکتور بیرقی (پرچم تراکتور) همیشه دست ما باشد و باد به این پرچم بوزد.

سرمربی تراکتور گفت:

مسعود شجاعی،‌ اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی دیر به تمرینات اضافه شدند ولی سعی می‌کنیم زود آماده شوند. این سه بازیکن نقطه عطف تیم ما در لیگ قهرمانان هستند و شما خواهید دید. شما شجاعی امسال را نسبت به مسعود سال گذشته خواهید دید. آن فوتبالی که در دو سال گذشته از او توقع داشتید را امسال بازی خواهد کرد. همان فوتبالی که در بازی رفت سال گذشته مقابل شهر خودرو در استادیوم یادگار انجام داد و شاید به جرأت بگویم یک نفری تیم را برنده از زمین بیرون آورد.

 

 

منبع: پارس فوتبال

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2oo7g2