دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/19 11:15
استقلال | مدیرعامل استقلال
کد خبر: 126318

مدیرعامل استقلال در محاصره لیست‌های متعدد نکونام

لیست دوم نکونام نیز بعد از لیست اولیه در اختیار مدیرعامل استقلال قرار گرفته اما تا کنون فقط یک بازیکن از لیست مورد علاقه سرمربی استقلال جذب شده است.

به گزارش رصدورزشی، علی خطیر، مدیرعامل استقلال در محاصره لیست‌های متعدد نکونام قرار گرفته است. دو لیستی که مملو از ستاره‌های داخلی و خارجی هستند و جواد نکونام در راستای تقویت استقلال برای نیم فصل دوم تاکید کرده که حتما سه تا چهار نفر از این بازیکنان جذب شوند.

تاکنون فقط سیلوا به استقلال ملحق شده که سرمربی استقلال درخواست صد در صدی برای جذب این بازیکن نداشت و به دنبال مدافعان مطرح تر و آماده تری بود اما به هرحال نکونام بدش هم نیامده که دوباره از این بازیکن استفاده کند.

اگر سیلوا را جزو بازیکنانی تلقی کنیم که سرمربی استقلال روی حضور او تاکید داشته تا کنون فقط یک بازیکن از لیست بلند بالای او جذب شده اند و دیگر بازیکنان نه.

در لیست اولیه نکونام نام بازیکنانی همچون جهانبخش، صیادمنش، محبی، عزت الهی و... به چشم می‌خورد که بسیاری از پیشکسوتان استقلال اعتقاد داشتند که با وجود وزن بالای نام این بازیکنان اما نکونام کار درستی انجام داده که آن‌ها را در لیست خود قرار داده و استقلال باید همین طوری بسته شود.

اما در عمل خطیر نتوانسته بازیکنان لیست اول را جذب کند و حالا نکونام دوباره لیست خود را به روز کرده و بازیکنان جدید را در فهرست قرار داده است.

دانشگر، تورس، احمدزاده، زنده‌روح، شکاری، خدابنده‌لو و نورافکن بازیکنانی هستند که سرمربی استقلال بعد از به بن بست رسیدن لیست اول روی حضور آن ها در استقلال تاکیده کرده تا خطیر در نقل و انتقالات پیش رو با دشواری بیشتری مواجه شود.

البته شاید حضور آقا محمدی در هیات مدیره باشگاه استقلال بتواند تا حد زیادی به خطیر در راستای تامین اعتبارات لازم یاری رساند اما باید دید در عمل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا این چهره سیاسی-ورزشی که برای استقلالی ها بسیار نام آشنا است می تواند گره های کور مالی را باز کند یا خیر؟!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rpeqz