سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/18 14:33
کد خبر: 2569

مصاحبه آتشین حسین حسینی علیه فتحی !

حسین حسینی در مورد جزئیات ناراحتی استراماچونی و چرایی خروج او از ایران صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛  حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش برابر پیکان در جمع خبرنگاران حاضر شد و مانند وریا حسینی و روزبه چشمی علیه مدیران باشگاه استقلال صحبت کرد.

خیلی از بازیکنان دیشب گریه کردند

در بازی های قبلی یک موقعیت خطرناک هم نمی دادیم ولی امروز اصلا تمرکز نداشتیم و موقعیت های زیادی به حریف دادیم. یک پنالتی هم دادیم. واقعا می گویم دیشب خیلی از بازیکنان بغض کرده بودند و خیلی ها هم شاید گریه کردند. آقای استراماچونی طوری رفتار کرده بود با ما که ایشان را دوست داشتیم و فکر نمی کنم در تاریخ لیگ برتر ایران، طوری باشد که تیم صدرنشین مربی نداشته باشد و کاپیتان بیاید تعویض را برعکس کند.

آقا فتحی چرا نمی روی؟

مگر می شود اینطوری؟ اگر نمی توانید کار انجام دهید، برای چه چیزی ایستاده اید. اینجا چه چیزی برای شما دارد؟ آقای فتحی اینجا چه چیزی برای شما دارد؟ تیم می برد به شما فحش می دهند؛ تیم می بازد به شما فحش می دهند. تیم صدرنشین است به شما بد و بیراه می گویند.

شب قبل به هتل می آیی و میخندی !

خود من بعد از دربی دیدم کارایی لازم را ندارم و رفتم پیش آقای غلامپور گفتم که از استراماچونی بخواهید که من را روی نیمکت بگذارد، چون فکر می کنم کارایی لازم را ندارم. آقای فتحی چقدر هوادار می گوید برو؟ چرا نمی روی؟ اینجا چه چیزی برای شما دارد؟ بعد هم که شب بازی می آیی هتل و میخندی و چیزی برایت مهم نیست. بس کن دیگر؛ هوادار بدبخت دارد سکته می کند. می دانید چقدر با این تیم گریه می کنند و مریض می شوند. می دانید دیشب چند هوادار تا مرز سکته رفته اند؟ واقعا شوک بزرگی بود.

باشگاه به من گفت استراماچونی را نگه دار

این را هیچ کس نمی داند. من رابطه خوبی با آقای استراماچونی داشتم و او فقط با من در واتس اپ ارتباط داشت. دو روز قبل از این بازی که به تمرین نیامدند به باشگاه زنگ زدم و گفتم می خواهید چیکار کنید. گفتند شما به نمایندگی از ما برو و دو روز نگهش دار. ما پولش را جور کردیم. هشتاد و هشت هزار تا جور است و 12 هزار تای دیگر هم جور می شود.

70

زنگ زدم باشگاه گفتند بعد از بازی پول می دهیم

 به آقای استراماچونی پیام دادم که اگر می شود لطف کنید بیایید سر تمرین. پولتان آماده است؛ می آورند و به شما تقدیم می کنند. باز گفتم من این وسط آدم بده نشوم. چون پارسال از این اتفاقات زیاد رخ می داد و یکی را می انداختند وسط و همه چیز را به نام او می زدند. دوباره زنگ زدم به باشگاه. گفتم پول جور است پولتان؟ گفتند نه دوشنبه بعد از بازی پول را می رسانیم. گفتم این وسط من دارم دروغگو می شوم. به آقای استراماچونی زنگ زدم و گفتم تا من دروغگو نشوم.

چرا اعضای هیئت مدیره سه ماه است استراماچونی را ندیده اند

آقای استراماچونی از اول فصل به خاطر امکانات گلایه داشت. بازی نفت آبادان به کنفرانس امد و گفت مشکل داریم. چرا وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، اعضای هیئت مدیره که هیچ کدام هم فوتبالی نیستند، مربی را به باشگاه می کشانند و به او اولتیماتوم می دهند. خب آقایان وقتی تیم نتیجه گرفته از او دعوت کنید. این ضعف شماست. بعد می گویند سه ماه است او را ندیده ایم. دعوتش کنید و به او بگویید دمت گرم که با 14 بازیکن نتیجه گرفته ای. مشکل داری. مشکلت را حل می کنم.

استقلال در طول تاریخ اینطوری بسته نشده

فکر نمی کنم در تاریخ باشگاه استقلال اینطوری تیم بسته شده باشد. ما کلا 14 بازیکن داریم و بقیه جوان هستند؛ امید هستند و روی نیمکت می نشینند. تیم استقلال همیشه پرستاره بسته می شود، امسال اینطوری باشد. شما که اول فصل قرارداد همه ما را نسبت به تیم های دیگر کم کردید. خود من با آنها توافق می کردم. می گفتند برو به تو زنگ می زنیم و بعد علیه من مصاحبه می کردند. هواداران که اول فصل این چیزها را نمی دانند.

استقلال با 16 میلیارد بسته شده

شما که قراردادها را کم کردید و تیم را با 16 میلیارد جمع کردید، یک مربی ایرانی هم می آوردید. چرا رفتید مربی اینتر را آوردید. خودم با او صحبت می کردم و او می گفت که جایگاه من بالاس ولی امکانات باشگاه پایین است. باشگاه باید بیاید برسد به من. بعد می گویند ما تحریم هستیم. خب اگر تحریم هستید، همان موقع به او می گفتید. بعد هم الان بحث ترکیه را مطرح کرده اند. به او گفتم شما در مورد ترکیه چیزی می دانید. گفت یک هفته است که به من گفته اند. این ها را هواداران نمی دانند. دو بار پول به حساب او ریخته اند و پلیس دنبال او بوده. حساب او بلوکه شده. نامه به او زده اند که این افرادی که به حساب شما پول ریخته اند، از کجا واریز می کنند. آقا من پول نمی خواهم اصلا قبل از بازی سپاهان پول می ریزند تو حسابش تا حساب او بلوکه شد.

آقا فتحی در استقلال چکار کردی؟

آقای فتحی شما چکار کردی در این دو سال، چه کار مثبتی انجام دادید. شاید بعد از این حرف های من در نیم فصل دنبال گلر بروند و همان کاری که با پژمان منتظری کردند با من هم بکنند. اما برایم مهم نیست، هوادار عزیز من این حرف ها را می زنم که بعدا اگر آقای فتحی رفت نگویند چرا آنموقع نگفتی. آقای فتحی در این دوسال چکار کردید؟ من شش هفت سال است در استقلال هستم اما در این دوسال همه چیز اینجا دیدم. در بازی با سپیدورد در رشت رفتیم به جای هتل و تمرکز روی بازی رفتیم خانه خوابیدیم. مگر می شود تیم استقلال نرود هتل برود خانه. قبل از بازی با سپاهان زمین تمرین نمی دهید یا قبل از بازی با پرسپولیس سه جلسه در چمن مصنوعی تمرین کردیم آن وقت می آیند در تلویزیون می گویید هواداران عزیز من  برایتان مژه دارم که  دروغ است. بس است دیگر.

انتظار نداشتیم استراماچونی برود

ما انتظار نداشتیم استراماچونی اینطوری برود. او از چند وقت قبل بازیکنان را جمع می کرد و می گفت شریط این گونه است. نمایندگانی که  که جدیدا آمدند کنار آقای فتحی ، سرتمرین بودند به آن ها گفتم آقای استراماچونی گفته اگر بعد از بازی با سپاهان پول من را ندهند می روم. گفتند نگران نباشید ردیفش می کنیم.

گفتند علیه او بیانیه بدهیم

دیشب جالب است بدانید آمدند و با ماجلسه گذاشتند. دوستان آقای فتحی و ایشان می گویندبیاید علیه استراماچونی  بیانیه بدهید تمام شود برود. گفتند او  یکسال می خواهد  ازقراردادش را کم کند و بیاید  فشار را بیندازیم روی آن. من خودم گفتم ول کن آقای فتحی توروخدا بروید دم خانه اش. می گفتند بیانیه بدهید که این تمام شود برود. گفتم شما یک شانس دارید و او هنوز نرفته است. بروید شاید شبانه حلش کنید لااقل تلاشتان را کردید. ما راضی شان کردیم بروند درخانه اش اما  آنقدر آقای استراماچونی با آن ها  اختلاف داشت و دروغ شنیده که در را برویشان باز نکرده است.

پول دادنشان باعث اختلاف است

 نکته بعدی این است که همیشه طوری پول می دهند که بین تیم اختلاف می افتد. هواداران بدانید. به من 10 درصد می دهد به بزرگتر تیم 15 درصد و من هم باشم ناراحت می شوم. خیلی کارهای دیگر که اشتباه بوده انجام شده و به نظر من آقای فتحی هیچ کار مثبتی در باشگاه استقلال انجام نداده و فقط مژده دروغ داده است.

فرهاد مجیدی اسطوره است

آقا فرهاد اسطوره این باشگاه هستند و پارسال هم با ایشان راحت بودیم. نمی دانم ایشان انتخاب شده یا نه؟ اگر انتخاب شود فشار زیادی روی او است. این تیم صدرجدول است. نمی دانم می خواهند چکار کنند اما می دانم عین خیال آقایان نیست.

باشگاه تلاشی نکرد

باشگاه تلاشی برای برگشت استراماچونی  نکرد. ما یک دوستی داریم که کنار تیم هستند و به تیم کمک می کنند گفتند پولی آماده کردند و به من گفت با استراماچونی هماهنگ کن من پول را بدهم تا ایشان بماند اما آقای استراماچونی تصمیمش را گرفته بودو  ساعت 3 بود که به او پی ام دادم اما نخواند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2xknq4