دوشنبه 03 اردیبهشت 1403 - 22 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/28 10:58
مهدی ترابی | پرسپولیس| امیر قلعه نویی
کد خبر: 124949

شانس به ستاره پرسپولیس رو کرد |  مهدی ترابی محبوب قلعه نویی می شود؟

با مصدومیت علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند در ترکیب تیم ملی در تاشکند به میدان برود

 به گزارش رصد ورزشی :  مهدی ترابی یکی از بهترین ستاره های پرسپولیس بود مهدی ترابی ستاره پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت و بعد از آن سرماخوردگی که داشت، بالاخره در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان قرار گرفت و نمایش خوبی هم داشت.  مهدی ترابی در دیدار مقابل هنگ‌کنگ کار را از روی نیمکت شروع کرد مهدی ترابی در میانه نیمه دوم به جای محمد محبی وارد میدان شد تا جناح چپ خط میانی تیم ملی شرایط بهتری پیدا کند.

ترابی در حدود 25 دقیقه‌ای که در میدان بود چند حرکت تهاجمی را پایه‌گذاری کرد و با یک پاس فوق‌العاده سردار آزمون را در موقعیت گلزنی قرار داد که آزمون با از خودگذشتگی برای گلزنی مهدی طارمی به او پاس داد و این شانس مسلم گلزنی با پرچم کمک داور به نشانه آفساید از دست رفت.

حالا و برای بازی حساس مقابل ازبکستان در تاشکند، ترابی می‌تواند یکی از گزینه‌ها برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی باشد. با مصدومیت علیرضا جهانبخش ترکیب تیم ملی در تاشکند حداقل یک تغییر خواهد داشت .


کادر فنی تیم ملی باید برای پست وینگر راست دنبال مهره جانشین علیرضا جهانبخش باشند که با مصدومیت این مسابقه مهم را از دست داد. هر چند مهدی ترابی در پرسپولیس و تیم ملی غالبا به عنوان هافبک و وینگر چپ به میدان می‌رود اما اصلا بعید نیست در جناح مقابل نیز به‌کار گرفته شود.

ترابی برای قرار گرفتن در این پست رقیبی مثل مهرداد محمدی دارد  ضمن اینکه کادر فنی تیم ملی می‌تواند با تغییر سیستم  شرایط را به‌گونه‌ای تغییر دهد که مثلا مهدی طارمی یک خط عقب‌تر بیاید و جای جهانبخش را پر کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/369qdj