چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/27 03:33
کد خبر: 3052

واکنش ستار همدانی به سرپرستی در استقلال

سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم با کمک هواداران و حمایت پیشکسوتان بتوانم خدمتگذار استقلال باشم و در انجام وظایفم رو سفید باشم.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از مهر: یکی از خروجی های هیات مدیره باشگاه استقلال، تعیین یک سرپرست به منظور جانشینی جواد زرینچه سرپرست پیشین این تیم بود. ستار همدانی پیشکسوت آبی پوشان که سابقه مربیگری در همین تیم را هم دارد، گزینه هیات مدیره بود که در نهایت به عنوان سرپرست جدید آبی ها معرفی شد.

همدانی پس از انتخاب به عنوان سرپرست جدید این تیم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در روزهایی که تیم محبوب ده ها میلیون ایرانی با مشکلاتی بزرگ و نادر مواجه است، خدمت به این تیم و کمک برای برون رفت از بحران وظیفه هر استقلالی هست. لذا با توکل به ایزد متعال و با توسل به ائمه اطهار و به امید همراهی هواداران عزیز و کمک پیشکسوتان محترم، قدم در این راه پر فراز و نشیب گذاشتم.

سرپرست آبی پوشان تصریح کرد: به خوبی می دانم روی این نیمکت در گذشته های دور و نزدیک بزرگانی چون زنده یاد پورحیدری، عبداللهی، زنده یاد غلامحسین مظلومی، ماجدی، زرینچه و... نشسته‌اند و این نیمکت به صورت امانت به من رسیده است. لذا امیدوارم همه عاشقان استقلال از هواداران گرفته تا پیشکسوتان و مدیران سابق و کنونی باشگاه به بنده کمک کنند تا در این مقطع امانت‌دار خوبی باشم و به بهترین شکل خدمتگزار استقلال و هوادارانش باشم.

همدانی در خاتمه گفت: از زحمات دوست و همبازی عزیزم جواد زرینچه که ماه ها تحت فشار فراوان در این تیم زحمات ارزنده ای کشید تشکر می کنم و به او خسته نباشید می گویم. می دانم به خاطر اتفاقاتی که افتاد با قلب شکسته از استقلال رفت که امیدوارم از او دلجویی صورت گیرد. چون زرینچه جزو مفاخر باشگاه استقلال و از چهره های ماندگار فوتبال ایران است.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39nb72