سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/12/18 08:25
کد خبر: 7676

استقلال در صدد خرید زمان برای پرداخت بدهی‌ها

​باشگاه استقلال قصد دارد از شاکیان خود برای پرداخت مطالباتشان، مهلت بیشتری بگیرد.

رصد ورزشی نوشت:  یکی از بدهی‌های باشگاه استقلال به پرونده ایسما گونکالوس بازیکن پیشین این تیم برمی گردد و استقلال بابت صدور رضایتنامه این بازیکن باید مبلغ ۱۲۵ هزار دلار به حساب باشگاه پاختاکور واریز کنند. با وجود اتمام موعد مقرر برای پرداخت این بدهی، مسئولان باشگاه استقلال هنوز نتوانستند این بدهی را پرداخت کنند.

مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند با باشگاه ازبکستانی مذاکره کنند تا فرصت بیشتری برای پرداخت مبلغ صدور رضایتنامه ایسما به دست بیاورند و از شکایت احتمالی باشگاه پاختاکور به فیفا جلوگیری کنند.

همچنین بویان، منشا و جپاروف ۳ بازیکن پیشین استقلال از این باشگاه شکایت کردند و فیفا هم به نفع آن‌ها رای داده است. مطالبات جپاروف و منشا باید به ترتیب تا ۲۲ اسفند و چهارم فروردین ماه پرداخت شود. بویان هم در مذاکراتی که با باشگاه استقلال انجام داده، به صورت غیر رسمی موافقت کرده حکمش برای دریافت مطالبات ۴ ماه ببه تعویق بیفتد. البته موافقت نامه نهایی هنوز به دست مسئولان باشگاه استقلال نرسیده است.

پرونده شکایت شفر هم در فیفا در حال پیگیری است، اما فدراسیون جهانی فوتبال هنوز رای خود در این پرونده را صادر نکرده است.

گذشته از این‌ها لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی و سابق استقلال که در لیگ هفدهم برای این تیم توپ می‌زد و به دلیل مصدومیت نتوانست به فوتبالش ادامه دهد، هنوز مطالباتش از استقلال را دریافت نکرده است. با این وجود اقدامی هم برای شکایت از استقلال انجام نداده و مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند پس از بستن پرونده شکایت‌هایی که ممکن است برای آن‌ها خطر محرومیت و جریمه مالی داشته باشد، با این بازیکن برزیلی هم تسویه حساب کنند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39rbq3