دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/15 13:15
بازنشستگان
کد خبر: 40557

فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تغییر کرد | جزییات خبر

ترکی با اشاره به تغییر در فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از برنامه‌ریزی این مجموعه جهت تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان این صندوق در سال جاری خبر داد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن  اشاره به اینکه رقم وام ضروری بازنشستگان این صندوق 15 میلیون تومان بود، اظهار کرد‌: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال این سقف به دو برابر افزایش یافته و به 30 میلیون تومان رسیده است.

وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در نحوه قرعه‌کشی و نوبت وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پیش از این قرعه‌کشی در سال یک بار انجام می‌شد اما امسال با توجه به افزایش سقف وامی که پرداخت می‌شود، این فرصت هر ماه ایجاد می‌شود و افراد می‌توانند در قرعه‌کشی ثبت‌نام کنند و شانس یک نفر در طول سال 12 بار شده است.

+بازنشستگان

ترکی با اشاره به اینکه در بخش وام ازدواج فرزندان بازنشستگان هم اقدامات خوبی در حال انجام است، گفت: در همین زمینه نیز تمهیداتی صورت گرفته که به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در پایان گفت: در زمینه تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان نیز برنامه‌هایی در سال جاری اجرا خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gklzn