شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/25 09:37
رضا درویش | پرسپولیس
کد خبر: 124709

قربانی بزرگ دعوای یحیی گل‌محمدی و رضا درویش | چه کسی از پرسپولیس اخراج می‌شود؟

سرمربی، بازیکنان و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در یک بن بست عجیب گرفتار شده اند.

به گزارش رصد ورزشی : رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس است رضا درویش جند سالی می شود که با یحیی کار می کند اما امسال شایعه اختلاف رضا درویش و یحیی به گوش رسید حال به نظر می رسد اختلاف رضا درویش و یحیی گل‌محمدی به اوج خود رسیده و یکی از این دو نفر از پرسپولیس جدا خواهد شد. 
رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که با جام‌های یحیی گل‌محمدی و بازیکنانش به مدیری موفق در فوتبال ایران مشهور شده، شاید هرگز تصور نمی‌کرد روزی در رختکن، همه بازیکنان متفقا تصمیم بگیرند علیه او و مدیریت باشگاه بیانیه ای شدیداللحن منتشر کنند.  

درویش که یک سرمربی شاکی را مقابل خود می‌بیند (مردی که تمرینات را تحریم می‌کند و از مدیریت باشگاه گلایه‌های فراوان دارد) همچنان فکرش را نمی‌کرد که بازیکنان میان او و گل‌محمدی، طرف یحیی را می‌گیرند و پای سرمربی خود می‌مانند.

حالا آن اتفاقی که نباید می‌افتاد، سرانجام در پرسپولیس رخ داد و بازیکنان علنا مواضع خود را روشن کردند و برابر رضا درویش، ایستادند. امروز که درویش از نظر بازیخوانی دچار اشتباه محاسباتی شده، چه چاره ای برای عبور از این بحران می‌اندیشد؟ آیا اصلا او راه فرار دارد یا مشاورانش برای درویش، ابتکار تازه ای دارند؟ به نظر می‌رسد میان او و گل‌محمدی، یکی باید به پایان خط برسد و از پرسپولیس برود اما اگر قرعه به نام یحیی بیفتد، تکلیف بازیکنانی که علیه درویش نامه نوشتند و آن را در اختیار رسانه‌های گروهی قرار دادند چه خواهد شد؛ آیا آنها برای رضا درویش بازی می‌کنند؟

اختلافات درون تیمیِ پرسپولیس تا جایی قابل تحمل بود که این مسائل در حد همان چالش‌های گذرا و مقطعی باقی می‌ماند اما امروز دیگر آب رفته به جوی برنمی‌گردد. به نظر می‌رسد فقط یک راه حل بسیار سخت برای ختم غائله باقی مانده؛ اینکه درویش و گل‌محمدی، طوری با هم در حضور بازیکنان بیعت کنند که انگار هیچ حادثه غیرمترقبه ای رخ نداده و آب از آب تکان نخورده است!

در غیر این صورت، همه معادلات با عنایت به نامه ای که از سوی بازیکنان پرسپولیس علیه مدیریت باشگاه منتشر شد به ضرر رضا درویش است و او چاره ای به جز یک خداحافظی تلخ با پرسپولیس ندارد. این مسئله، البته راه حل دوم هم دارد؛ اخراج یحیی گل‌محمدی که معلوم نیست در این صورت، بازیکنان چگونه می‌خواهند با این مدیران در ادامه راه، کنار بیایند!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gzor9