جمعه 11 اسفند 1402 - 01 Mar 2024
تاریخ انتشار: 1399/05/17 10:19
کد خبر: 11214

علی کریمی: چرا می‌گویند ما از داوری سود بردیم؟!

هافبک تیم استقلال امیدوار است با کسب حداکثر امتیاز در هفته‌های پیش رو آنها بتوانند به همراه فرهاد مجیدی به سهمیه آسیایی دست پیدا کنند.

استقلال در بازی هفته بیست و هشتم شب گذشته در بازی خارج از خانه به مصاف تیم شهرخودرو مشهد رفت و با نتیجه تساوی دو بر دو به کسب یک امتیاز رضایت داد. با تساوی در این بازی در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات لیگ نوزدهم استقلال با ایستادن در رتبه دوم جدول رده بندی شانس زیادی برای کسب سهمیه فصل بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را پیش روی خود می‌بیند؛ علی کریمی، هافبک تیم استقلال امیدوار است با کسب حداکثر نتایج در هفته‌های پیش رو آنها بتوانند به همراه فرهاد مجیدی به چنین نتیجه‌ای دست پیدا کنند. مشروح گفتگوی کریمی را در ادامه می‎خوانید:

بازی چطور بود؟

کسب یک امتیاز در بازی که اشتباهات زیادی از سوی داوری دیدیم برای ما بد نبود. نمی‌دانم چرا اینطور وانمود شده است که ما از اشتباهات داوری در این بازی سود بردیم در حالیکه مشخص است در نیمه اول یک پنالتی صد در صد به سود ما اعلام نشده بود. روی ضربه ایستگاهی که آنها به گل رسیدند هم کاملا مشخص است که خطا اشتباه بود و نباید خطا اعلام می‌شد. تلاش تمام بازیکنان و کادرفنی بوده که به چنین نتیجه‌ای دست پیدا کردیم و از امروز برای مسابقات پیش رو برنامه ریزی می‌کنیم.

اشتباهات داوری در این بازی بحث برانگیز نبود؟

باید اینطور بگویم که اگر اشتباه داور نبود این بازی نباید دو بر دو می‌شد. نظر من و تمام بازیکنان این است که سه امتیاز حق ما بود و یک امتیاز کمترین دستمزد از تلاش ما در این بازی بود. ما از دقیقه اول بازی برای کسب سه امتیاز تلاش کردیم و مطمئنا از تساوی خوشحال نیستیم اما یک امتیاز هم برای ما در بالای جدول اهمیت بالایی دارد.

پنالتی‌ای که روی قایدی صورت گرفت هم مشکوک بود.

اعتراضات به این پنالتی را متوجه نمی‌شوم. کارشناسان داوری به وضوح گفتند که خطای بازیکن روی قایدی به درستی اعلام شده است پس نباید درباره این موضوع صحبت کرد وقتی که یک پنالتی هم در نیمه اول برای ما اعلام نشده بود.

بازی‌های آینده را چطور پیش بینی می‌کنی؟

هر بازی که پیش روی ما باشد مطمئنا آسان نیست و باید تلاش زیادی انجام بدهیم تا دل هواداران را شاد کنیم. از امروز برای بازی حساس مقابل سپاهان آماده می‌شویم. در جام حذفی شانس خوبی برای رسیدن به جام داریم و تمام انگیزه ما این است که با کسب یک جام این فصل سخت را به پایان برسانیم و موجب دلگرمی هواداران شویم.

بازی‌های لیگ چطور؟

مطمئنا پیکان و شاهین که برای بقا در لیگ تلاش زیادی انجام می‌دهند رقبای آسانی نیستند و هرگز با چنین ذهنیتی نباید به مصاف چنین تیم‌هایی رفت. امیدواریم در آن مسابقات هم به حداکثر امتیازات برسیم تا بتوانیم در رده دوم جدول باقی بمانیم.

درباره تمدید قراردادها صحبتی انجام نشده است؟

در حال حاضر که اینطور نیست و با من درباره تمدید قرارداد حرفی نزده‌اند. در حال حاضر تمرکزم روی مسابقات پیش رو است و بعدا در این باره تصمیم گیری می‎‌کنم

 

 

منبع: ایلنا 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3nebx3