چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/16 15:21
کد خبر: 2423

استراماچونی با بازیکنان استقلال خداحافظی کرد؟

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره شایعه جدایی استراماچونی با بازیکنان این تیم گفت: استراماچونی با بازیکنان خداحافظی نکرد و این موضوع به دور از واقعیت است.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از  فوتبالی، آرش رضاوند درباره شایعه خداحافظی آندره‌آ استراماچونی با بازیکنان این تیم، صدرنشینی استقلال در لیگ برتر، بازی با شهر خودرو، احتمال صدرنشینی قهرمانی آبی‌پوشان حرف زد.

وی خداحافظی مرد ایتالیایی از بازیکنان آبی‌پوش را رد کرد و این موضوع را به دور از واقعیت دانست. آنچه که در زیر می‌خوانید متن گفت‌وگوی این بازیکن با ایرناست:

استقلال به صدر جدول رسید، این صدرنشینی ادامه خواهد داشت؟

ما برای رسیدن به این رتبه تلاش زیادی کردیم و سختی‌های زیادی را متحمل شدیم تا به جایگاه امروزی رسیدیم و می‌خواهیم این صدرنشینی را ادامه بدهیم. هرچند به خوبی می‌دانیم کار دشواری پیش روی‌ ما خواهد بود.

استقلال شروع خوبی در لیگ برتر نداشت و خیلی‌ها تصور می‌کردند در این فصل هم ناکامی‌ها ادامه خواهد داشت؟

در آن روزهایی که استقلال خوب نتیجه نمی‌گرفت، من در مصاحبه‌ها می‌گفتم استقلال تیم جوانی است که به تازگی شکل گرفته و باید به هماهنگی برسیم تا بتوانیم به روزهای خوب را بسازیم. خوشحالم پیش‌بینی‌هایم درست از کار آمد و امروز توانسته‌ایم تا حد زیادی انتظارات را برآورده سازیم.

استقلال قهرمان لیگ خواهد شد؟

از الان خیلی زود است که بخواهیم درباره قهرمانی در لیگ برتر حرف بزنیم. هفته‌های زیادی به پایان مسابقات باقی مانده است و ممکن است اتفاقات زیاد ی رخ دهد. حرف من یک چیز است؟

چه چیزی؟

شاید اگر چند هفته پیش درباره قهرمانی استقلال حرف می‌زدیم، خیلی‌ها آن را جدی نمی‌گرفتند و با نتایجی که در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر گرفته بودیم، تیم ما را حد و قواره قهرمانی نمی‌دانستند اما امروز همه از اول شدن تیم ما حرف می‌زنند. علاوه بر اینکه چند بازی تا نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر باقی مانده است. نیم فصل دوم، دیدارهای سختی پیش روی ماست و تیم‌ها رقابت فشرده‌ای با یکدیگر داشته و راحت امتیاز کسب نمی‌شود.

اینکه استقلال را مدعی قهرمانی می‌دانند فشار روحی و روانی بر روی بازیکنان و مربی ایجاد نمی‌کند؟

به هر حال اینکه بگویند استقلال قهرمان می‌شود و باید به این مهم برسد، فشار روحی و روانی به مجموعه تیم وارد می‌کند و باعث می‌شود تمرکز بچه‌ها به هم بخورد. اما ما در این روزها، هفته‌ها و حتی تا پایان فصل فقط و فقط به یک موضوع فکر می‌کنیم.

این موضوع چیست؟

بازی به بازی جلو برویم و امتیازات کامل را به دست آوریم.این اولویت ماست و به تک تک بازی‌هایمان به چشم یک مسابقه جام حذفی نگاه‌ می‌کنیم. راستش را بخواهید با واقع‌بینی به سمت اهدافی حرکت می‌کنیم که آرزوی میلیون‌ها هوادار استقلالی است.

از شرایط خودت در استقلال راضی هستی؟

خدا را شکر. شرایط خوبی در استقلال دارم و هر روز به دنبال این هستم تا نسبت به روز قبل پیشرفت داشته باشم.

چند هفته‌ای است به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین می‌شوی؟

خب این نظر سرمربی استقلال است و به عنوان یک بازیکن باید به آن احترام بگذارم. هر مربی تفکرات و عقاید خاص خودش را دارد و وظیفه دارم تلاشم را بیشتر کنم تا نظر استراماچونی را جلب کنم.

پیش از این در باشگاه سایپا مهره تاثیرگذاری بودی؟

در همه جای دنیا به همین شکل است و شاید یک بازیکن در تیم خود مهره‌ای کلیدی باشد اما وقتی به یک باشگاه بزرگ‌تر ملحق می‌شود، احتیاج به زمان داشته باشد تا بتواند خودش را با شرایط جدید وفق دهد. من چه یک دقیقه و چه ۹۰ دقیقه در استقلال بازی کنم، می‌کوشم بهترین عملکرد را داشته و بازیکن مثمرثمری باشم.

بازی با شهر خودرو یک جدال حساس و جذاب بود که با پیروزی استقلال به پایان رسید. نظرت درباره این دیدار چیست؟

بازی نزدیک و سختی بود. شهر خودرو تیمی با کیفیت و با کلاس است که فوتبال را بسیار خوب بازی می‌کند و مربی فنی دارد. دو تیم فوتبالی زیبا را به نمایش گذاشتند که استقلال با هوشیاری توانست به سه امیتاز کامل رسیده و هوادارانش را خوشحال کند. جا دارد از هواداران استقلال تشکر ویژه‌ای داشته باشم که با حضور در ورزشگاه یار دوازدهم استقلال بوده و در این پیروزی سهم زیادی داشتند. استقلال با کمک هوادارانش می‌تواند کارهای بزرگ زیادی انجام دهد.

در جام حذفی دوباره با سپاهان روبرو خواهید شد؟

صحبت کردن درباره این بازی زود است. هنوز تا پیش از جدال با سپاهان سه بازی در لیگ برتر باقی مانده است که تمرکزمان را روی آنها گذاشته‌ایم. وقتی این بازی‌ها به اتمام رسید به سپاهان فکر می‌کنیم.

امروز شایعه شده بود «استراماچونی» در رختکن با بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و گفته پس از بازی با پیکان از جمع آبی‌پوشان خداحافظی می‌کند.

این موضوع درست نیست و استراماچونی با بازیکنان استقلال خداحافظی نکرده است. او امروز با لباس شخصی در محل تمرین استقلال حاضر شد و من فقط می‌توانم همین را بگویم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zoon4