دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/25 07:08
فوتبال ایران | مهدی قایدی
کد خبر: 127024

مهدی قائدی بعد از گل زنی سر از پا نمی‌شناسد / سجده شکر مهدی قائدی غوغا کرد

ستاره سابق استقلال پس از گلزنی مقابل فلسطین سجده شکر انجام داد.

به گزارش رصدورزشی، مهدی قایدی (زاده ۱۴ آذر ۱۳۷۷؛ بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر و مهاجم به صورت قرضی برای باشگاه فوتبال الاتحاد کلبا در لیگ برتر امارات متحده عربی بازی می‌کند. مهدی قایدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایران‌جوان آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. مهدی قایدی در نخستین فصل بازی برای بزرگسالان توانست ۱۰ گل برای به ثمر برساند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد. مهدی قایدی در بازی با فلسطین به یکی از بزرگترین هدف‌های فوتبالی خود رسید، مهدی قایدی پس از سالها درخشش در تیم های باشگاهی بلاخره حضور در یک تورنومنت ملی را تجربه کرد و در همان اولین حضور هم عملکرد درخشانی داشت.

ستاره سابق استقلال که در این تیم گلهای زیادی به ثمر رساند و به یکی از محبوب‌ترین بازیکنان استقلال هم تبدیل شده بود هیچگاه حضور پررنگی در ترکیب تیم ملی نداشت و در بازی‌های دوستانه حضور چند دقیقه‌ای یا تقابل با تیم‌های نه چندان مطرح را تجربه کرده بود.

قایدی در بازی دیشب یک گل کلاس بالا را به ثمر رساند، استارت سریع از سمت چپ و شوت تک‌ضربی که به زیباترین شکل ممکن روی زمین نواخته شد و مسیر دروازه فلسطین را پیدا کرد، پس از این گل شماره 18 تیم ملی سجده شکر به جای آورد تا نشان دهد چقدر از این گل ملی و عملکردی که داشته خوشحال است.

 

1978866

با عملکردی که مهدی قایدی در بازی دیشب به نمایش حضور او در دیگر مسابقات ایران دور از انتظار نخواهد بود و امیدوار هستیم که جام ملت‌های 2023 شروع درخشش این جوان بوشهری در فوتبال ملی ایران باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/458dx9