سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/19 11:13
کد خبر: 2603

پیش بازی استقلال-الریان قطر

آیا استقلال با مجیدی آسیایی خواهد شد؟

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از فوتبالی؛ آبی پوشان تنها یک گام با آسیایی شدن فاصله دارند و می‌توانند با پیروزی مقابل تیم قطری، برای دوازدهمین بار در تاریخ خود وارد مرحله گروهی مسابقات شوند. 

آمار مجیدی در استقلال: بازی مقابل الکویت ششمین تجربه فرهاد است که به عنوان سرمربی بر روی نیمکت استقلال می‌نشیند. 4 برد و 2 تساوی حاصل کار مجیدی در این بازی ها بود. شماره هفت سابق استقلال از 3 بازی آسیایی خود 2 پیروزی و یک تساوی به دست آورده است. 

دفاع، پاشنه‌ آشیل استقلال: اگرچه در بازی مقابل الکویت آبی پوشان موفق شدند دروازه خود را بسته نگه دارند، اما اگر واکنش های حسینی نبود، شاید نتیجه به نحو دیگری رقم می‌خورد.  حسینی در این دیدار 5 قطع توپ در پشت مدافعان استقلال داشت و با 5 مهار، شب شلوغی را پشت سر گذاشت. 

در غیاب یزدانی و غلامی مصدوم، شاهین طاهرخانی جوان در اولین تجربه آسیایی‌اش چهره مطمئنی نشان نداد و حتی محمد دانشگر هم تا حدودی با روزهای خوبش فاصله داشت.

تیمِ ترسناک الریان: تیم چهارم فصل قبل حالا در لیگ ستارگان رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. آنها در 13 بازی، 8 برد داشته اند و تنها در آخرین بازی خود مقابل الغرافه شکست خورده اند. آگیره برای دومین مقطع است که روی نیمکت رهبری الریان می نشیند. تیم تحت هدایت سرمربی 54 ساله اروگوئه ای با 30 گل زده بعد از السد دومین خط حمله برتر لیگ به شمار میرود و با 13 گل خورده، بعد از الدحیل، صاحب دومین خط دفاعی برتر لیگ هستند. الریان بازیکنان سرشناس و گرانقیمت زیادی دارد که می‌توان از یاسین براهیمی الجزایری، یوهان بولی ساحل عاجی و رودریگو تاباتای کهنه کار به عنوان بازیکنان مهم این تیم نام برد. فقط ارزش یاسین براهیمی در ترانسفرمارکت 21 میلیون دلار بر آورد شده است؛ یعنی 6.5 میلیون دلار بیشتر از ارزش کل تیم استقلال در ترانسفرمارکت!

*سه شنبه 8 بهمن 98

استقلال ایران - الریان قطر  ساعت 18:45  ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/486xm2