شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/05 05:40
اخبار پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 125275

اخبار پرسپولیس | یحیی گل محمدی پیش از دیدار پرسپولیس و النصر به سیم آخر زد

اشتباه مدیران پرسپولیس باعث ناراحتی یحیی گل محمدی شده است.

به گزارش رصد ورزشی :اشتباه مدیران پرسپولیس باعث ناراحتی یحیی گل محمدی شده است. یحیی گل محمدی برای سفر به عربستان برنامه ریزی کرده بود  یحیی گل محمدی قصد داشت تیمش را چند روز زودتر به عربستان ببرد تا بازیکنان با شرایط آب و هوایی ریاض وفق پیدا کنند و چند جلسه تمرینی را هم در این کشور برنامه ریزی کرده بود. همچنین  یحیی گل محمدی می خواست با حضور در ورزشگاه مرسول پارک از نزدیک شاهد آخرین بازی النصر پیش از بازی با پرسپولیس باشد.

همه این اتفاقات به خاطر لغو پرواز پرسپولیسی ها منتفی شد و پرسپولیس ۲۴ ساعت قبل از بازی به ریاض خواهد رسید. دولت عربستان اجازه پرواز به هواپیمای حامل پرسپولیسی ها را نداد و این موضوع اشتباه مدیران پرسپولیس بود. آن ها از قوانین عربستان اطلاعی نداشتند و به همین خاطر در شرایط سختی قرار گرفتند.

شنیده ها از اردوی پرسپولیس حاکی از آن است که گل محمدی بعد از اتفاقات اخیر به شدت ناراحت و عصبی است ولی تا حالا واکنشی به این موضوع نشان نداده است. حال باید دید یحیی بعد از بازی مقابل النصر چه واکنشی به لغو پرواز به عربستان و به هم ریختن برنامه های او نشان خواهد داد.

اختلاف بین یحیی و درویش طی ماه های اخیر علنی شده و حالا لغو سفر به عربستان هم به سوژه جدید اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس تبدیل شده است.  


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48b8mk