شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/04 03:34
کد خبر: 3427

استقلال فقط یک جای خالی دارد

در لیست بزرگسالان استقلال فقط یک خالی وجود دارد و باشگاه و کادر فنی باید 2 تا 3 جای خالی دیگر ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از ایلنا: استقلال برای نیم‌فصل دوم به دنبال خرید 3 تا 4 بازیکن جدید است تا برای نیم‌فصل دوم و به‌خصوص لیگ قهرمانان تقویت شود. این در شرایطی است که فعلاً در لیست بزرگسالان این تیم فقط یک خالی وجود دارد و باشگاه و کادر فنی باید 2 تا 3 جای خالی دیگر ایجاد کنند. محمد بلبلی که با پایان محرومیتش به استقلال اضافه‌شده سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شود و لیست بزرگ‌سال آبی‌ها را پر نمی‌کند، اما اگر نظر استراماچونی و باشگاه ادامه همکاری با مرتضی آقاخان باشد، باید تنها جای خالی باقی‌مانده را به این بازیکن اختصاص بدهد.

 

استقلالی‌ها علاوه بر یک جای خالی موجود باید 3 جای دیگر در لیست خالی کنند. آسیب‌دیدگی شدید داریوش شجاعیان این بازیکن را مجبور کرد تا جراحی کند و حالا خبر می‌رسد که او زودتر از فروردین و اردیبهشت سال آینده نمی‌تواند پا به توپ شود و عملاً فصل را ازدست‌داده است.

 

بنابراین استقلالی‌ها می‌توانند تا آخر فصل این بازیکن را از لیست بیرون بگذارند. تمدید قرارداد شجاعیان که این فصل به پایان می‌رسد و سپس خارج کردن نامش به‌طور موقت از لیست، یک جای خالی دیگر در لیست ایجاد می‌کند. به‌این‌ترتیب استقلالی‌ها باید فقط یکی دو بازیکن را در لیست فروش یا همان مازاد قرار بدهند.

گزینه اول و اصلی برای جدا شدن از استقلال میلاد باقری است. مدافع فصل گذشته مس کرمان که استراماچونی حتی در روزهایی که مدافعان اصلی خودش را در اختیار نداشت یک دقیقه هم به او بازی نداد تا نشان دهد که اعتقادی به خرید جدید مدیران سابق باشگاه ندارد. باقری هم خودش برای جدایی پیش‌قدم شده و از باشگاه درخواست رضایت‌نامه داده است.

البته نظر باشگاه استقلال این است که باقری به‌صورت قرضی راهی تیم دیگری شود. گزینه دوم برای جدایی در نیم‌فصل مرتضی تبریزی است. وینگرو مهاجم سابق ذوب‌آهن در استقلال موفق نبوده و به‌شدت تحت‌فشار است. باید دید سرانجام چه تغییراتی در لیست استقلال ایجاد خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48jgk3