یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/29 11:15
مهرداد محمدی | استقلال
کد خبر: 123034

سنگ تمام قلعه نویی برای ستاره جذاب استقلال ؟ | دلبری مهرداد محمدی از استقلالی ها

مهرداد محمدی شب فوق‌العاده‌ای را در ترکیب استقلال سپری کرد.

مهرداد محمدی بازیکن استقلال است. مهرداد محمدی مهره فیکس نکونام است. مهرداد محمدی پس از استقلالی شدن ملی پوش شد. مهرداد محمدی در تیم ملی گل زد. مهرداد محمدی در سومین بازی رسمی ملی دومین گل خود را هم زد تا به جمع رکوردداران تاریخ بپیوندد. در گذشته ما بازیکنی داشته‌ایم که در اولین بازی ملی گل زده باشد، از آن مهمتر «نادر میراحمدیان» را داشتیم که در اولین بازی ملی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را به بازو بست! (زمان دهداری که بازیکنان اصلی تیم ملی استعفا دادند و اغلب نفرات حاضر در زمین نخستین بازی ملی شان بود) اما فوتبال در هزاره جدید بسیار تغییر کرده و حالا دیگر یک علم و تخصص گران قیمت است. در دنیای امروز کمتر پیش می‌آید که بازیکنی شرایط محمدی را داشته باشد.


بدون هیچ شک و تردیدی مهرداد محمدی بهترین بازیکن استقلال در جدال مقابل هوادار بود و نقش بسیار موثری در پیروزی استقلال برابر مردان محمود فکری داشت. این بازیکن تازه‌وارد استقلال که به واسطه رفاقت با جواد نکونام مشکلات ابتدای فصل را تحمل کرد و البته یک دوره مصدومیت را هم پشت سر گذاشت، در بازی مقابل هوادار علاوه بر این‌که دو گل به ثمر رساند، یک پنالتی هم برای استقلال گرفت تا توانایی‌های خودش را به رخ بکشد و ثابت کند امیر قلعنویی او را بی‌جهت برای تورنمنت اردن به تیم ملی دعوت نکرده بود.

نمایش فوق‌العاده مهرداد در بازی جمعه شب این نوید را به همه استقلالی‌ها داد که این بازیکن در صورت تداوم همین شرایط مطلوب، سه ماه دیگر نه‌تنها همراه با تیم ملی به جام ملت‌ها می‌رود بلکه در پازل تاکتیکی قلعه‌نویی برای قطر ۲۰۲۳ هم نقش موثری خواهد داشت. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j6qzl