سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/12/01 05:23
کد خبر: 7061

میلوویچ صرب سرمربی رقیب استقلال

​باشگاه عربستانی در آستانه ثبت رکوردی جدید در استخدام مربی خارجی سرشناس در یک فصل قرار دارد.

رصد ورزشی نوشت: بعد از برانکو ایوانکوویچ که تنها دو ماه روی نیمکت الاهلی دوام آورد این بار نوبت به کریستین گروس سوئیسی رسید که بعد از مدتی کوتاه از نشستن روی صندلی سرمربی کروات با سرنوشتی مشابه با برانکو روبرو و اخراج شود.

سبزپوشان جده به عنوان رقیب استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با مربی موقت در شهر کویت برد جنجالی به دست آوردند اما همین نتیجه هم باعث نشد تا سران این باشگاه بحران زده در صدد به خدمت گرفتن مربی خارجی نباشند تا جایی که روزنامه عکاظ نوشت باشگاه الاهلی در آستانه توافق نهایی با مربی صربستانی باشگاه ستاره سرخ بلگراد قرار دارد.

ولادان میلوویچ 49 ساله سرمربی ستاره سرخ بلگراد در صربستان با آمار فوق العاده در این باشگاه مطرح حالا جدیدترین گزینه سران الاهلی برای سپردن سکان هدایت این تیم است، مردی که در همین فصل از لیگ قهرمانان نمایش های خوبی در مرحله گروهی چمپیونزلیگ اروپا داشت به خصوص در بازی با ناپولی که توجه همگان به باشگاه صرب جلب شد.

بنا به نوشته عکاظ سران الاهلی با میلوویچ به توافقات نهایی رسیده و تنها برای امضای قرارداد جزئیاتی از مسائل مالی باقی مانده است تا به صورت رسمی سومین مرد مشهور خارجی نیمکت الاهلی در یک نیم فصل معرفی شود. ولادان میلوویچ 49 ساله طی سال ها هدایت ستاره سرخ در 149 بازی صاحب 107 برد، 24 تساوی و تنها 18 باخت شد که آمار جالبی به نظر می رسد

با این شرایط بعد از بازی با الفتح در لیگ عربستان که بار دیگر هدایت الاهلی برعهده مازن بهکلی مربی بومی و گمنام خواهد بود، رقیب سعودی استقلالی ها باید خود را برای همکاری جدید با سرمربی صرب آماده کند. مردی که در بازی برگشت روی نیمکت سبزهای جده مقابل شاگردان فرهاد مجیدی حضور خواهد داشت.

 

منبع: ورزش سه


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4m7x54