یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/27 13:18
رونالدو
کد خبر: 41364

تبریک خاص رونالدو برای پسرش | پست اینستاگرامی رونالدو برای تبریک تولد پسرش

جونیور، بزرگ ترین فرزند کریستیانو رونالدو امروز ۱۳ ساله شد و پدرش رونالدو به مناسبت تولدش برای او پستی منتشرکرد.

رونالدو بازیکن حرفه ای فوتبال است. رونالدو باجورجینا رودریگز نامزد است. رونالدو اوج شهرتش مربوط به تیم منچستر یوناتید بار مربی گری فرگوسن است. رونالدو 4 فرزند دارد. رونالدو که خود را برای فصل دوم حضورش در النصر عربستان آماده می کند، در پیامی تولد پسرش را تبریک گفت و نوشت: «تبریک. امروز ۱۳ ساله شدی. بابا خیلی دوستت دارد».

رونالدو

 

کریستیانو جونیور تجربه حضور در آکادمی‌های یوونتوس و منچستریونایتد را هم دارد اما به خاطر پدرش مجبور شده است که به عربستان نقل مکان کند. در حقیقت امید زیادی می‌رود که پسر رونالدو هم بتواند راه پدرش را طی کند چرا که مادر رونالدو گفته بود که مطمئن است که کریستیانوی کوچک می‌تواند روزی به اسپورتینگ لیسبون پرتغال ملحق شود. کریستیانو در اولین فصلش در فوتبال عربستان از نظر فردی امار بدی نداشت اما از نظر تیمی موفق نبود. ستاره پرتغالی امید زیادی دارد تا فصل دومش درخشان باشد و بتواند در تورنمنت‌های داخلی و بین المللی بدرخشد.

پیام کریستیانو با تبریک‌های زیادی از جانب اقوام نزدیک و دور ستاره پرتغالی و دوستان او همراه شده است. به طور مثال جورجینا رودریگس نامزد رونالدو با عبارت «زندگی من» به جونیور تبریک گفته است و خواهر ستاره پرتغالی نیز پیام تبریک دیگری را منتشر کرده است. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p9qja