چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/14 11:28
دویست درصد پشت استراماچونی هستیم؛
کد خبر: 719

انتقاد شدید ووریا غفوری از مدیر استقلال !

کاپیتان استقلال با حضور در نشست خبری به شدت از مدیریت این تیم انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال بعد از برد برابر نفت آبادان به شکل غیر منتظره ای در نشست خبری و به همراه استراماچونی حاضر شد؛ اتفاقی که نشانی خوبی برای هواداران نداشت و شروع صحبت های استراماچونی برای اثبات این موضوع کافی بود.

وریا غفوری بعد از اعتراضات استراماچونی در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا می خواهم یاد پورحیدری و دانایی فرد را گرامی بدارم. این عزیزان همیشه در قلب ما هستند.

وی در ادامه صحبت های خود درباره مشکلات این باشگاه گفت:  امروز برای استقلال خوشحال هستم زیرا به جایگاهی رسیده که زیبا بازی می کند. با زحماتی که سرمربی تیم کشید و ما از روز اول دیدیم که چگونه در تمرینات تلاش می کرد تا تیم ساخته شود، هفته به هفته بهتر شدیم. من اینجا حضور دارم تا بگویم بازیکنان دویست درصد پشت سرمربی هستند. بد قولی هایی صورت گرفته و همه ما به این نتیجه رسیدیم و این احساس به ما دست داد که در حال بازی دادن ما هستند. یک حس بد به ما دست داده است.

غفوری در بخش بعدی صحبت های خود بیان کرد: هفته بعد، 10 روز دیگر، سه روز دیگر، چک ها پاس نشد و سپس بخشی از چک ها را به ما دادند. مشکلات عدیده دیگری وجود دارد که ما را ناراحت کرده است. تیم ما چقدر لایق احترام است؟ یک برد ما نصف جامعه را خوشحال می کند و باید این میزان بی توجهی را تحمل کند؟ به عنوان یک شخص که طرفدار ورزش هستم می گویم، ما فقر مدیر ورزشی در فوتبال داریم. امیدوارم یک فکرایی بشود تا تیم ها بتوانند بهتر مدیریت شوند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4v5db2