سه‌شنبه 05 تیر 1403 - 25 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/20 06:44
کد خبر: 1043

مظلومی: استقلال مدعی جدی قهرمانی است

​سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شاگردان استراماچونی در هفته‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشتند و نشان دادند مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از ایرنا: «پرویز مظلومی» اظهار داشت: عملکرد استقلال در بازی‌های اخیر ستودنی است. استقلال توانست تیم خوب تراکتور را در تبریز با چهار گل شکست دهد و بعد برد پرگل دیگری مقابل صنعت نفت آبادان به دست آورد که نشان ازقدرت تهاجمی آبی‌پوشان تهرانی است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استراماچونی به شناخت خوبی از استقلال رسیده و توانسته تا حدود زیادی اندیشه‌های تاکتیکی‌اش را در این تیم اجرایی کند.

مظلومی تصریح کرد: به طور حتم استقلال با ادامه این روند مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم خواهد بود و امیدوارم چنین اتفاق خوشایندی رخ دهد.

وی تاکید کرد: استقلال بیشتر از هر چیز دیگری به آرامش، اتحاد و همدلی نیاز دارد و در این شرایط نباید حاشیه‌ای برای این تیم شکل بگیرد.

بازیکن اسق تیم ملی در پایان در خصوص دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق گفت: بازی با عراق می‌تواند برای ایران و ویلموتس خاطره شکست تلخ مقابل بحرین را به فراموشی بسپارد و این توانایی در نزد ملی‌پوشان وجود دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4v5pn2